URBAN DECAY Quick fix


URBAN DECAY Quick fix


Krásný pátek.

Už se nám pomalu, ale jistě otepluje, což je dobrá zpráva, ale co si budeme povídat, myslím, že většině žen si mráz pěkně pohrál s pletí a pokožkou celkově. 

Já už jsem byla sama v koncích a nevěděla co na ten obličej dát, aby byl celý den hydratován, protože ty mapky suchosti mi opravdu lezly na nervy. 
Dnes ráno když jsem šla do koupelny, tak jsem si říkala, že se podívám do mé zrcadlové skříňky, jestli tam náhodou nemám z dob útrat za dražší kosmetiku nějaký krém, ktreý by mi mohl pomoci hydratovat, a hejle našla jsem tam tento sprej od Urban Decay Quick fix, který jsem zkoušela asi 2x a dneska po třetí a hned to musím nahlásit, jaká super bomba to je. Za poslední dny mrazu jsem snad svou pokožku neměla zdravější ( po X kréméch ) jako dnes pod jednom spreji. 

Byla jsem už docela zoufalá, protože né, že jen můj obličej vypadá jako pleť puberťáka, ale je vážně suchý jako zeschlá kytka. Už jsem začala i propadat panice, že se to snad nikdy nesrovná.

Faktem je, že to co držím v ruce je sprej záchrany na hydrataci, ale je to velikost 30 ml, která v Sephoře stojí 400Kč, pak mají 118 ml, a ta stojí 800Kč, takže nízká cena to není, ale myslím si, že jednou za 3 měsíce nebo podle vaší spotřeby si na to ušetřit není takový problém. 


Jak už jsem psala, tak je to sprej, takže aplikátor je zde takový. Nejlepší na tomto spreji je, že se dá jakoby vrstvit, což je fajn, protože po jedné vrstvě jsem necítila skoro nic, jak opravdu trpím na tu suchost, ale po dvou už jsem cítila jak pleť je hydratována a vyživena.

Máte zkušenost s tímto sprejem nebo používáte nějaký krém, který zaručeně splní to co potřebujete, když jsou takové mrazy? 

Sleduj FACEBOOK
Sleduj INSTAGRAM
Share:

2 komentáře:

  1. Mam stejny problem. Mazala jsem se do mrazu normalne detskym kremem, ale delalo se mi moc akne. Ted mam pansky Balea na lyze - proti mrazu a UV filtr, ale taky nic moc. Dnes dorazila novinka z prirodni kosmetiky, tak jsem na to zvedava...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Přijde mi, že cokoli na tu pleť dám, tak mám z toho akné, takže doufám, že se to začne klidnit. :-)

      Vymazat