RITUALS ... / softening miracle scrubRITUALS ... / softening miracle scrub

Krásnou neděli.

Dlouho jsem se neozvala, a tak to teď napravím aspoň krátkým článkem.

Nedávno jsem navštívila prodejnu Rituals . . .
Nešla jsem tam za úmyslu toho si něco koupit, ale pokud sledujete můj instagram, tak jsem nedávno sdílela v instastories fotografii časopisu ELLE, který jsem si koupila a byl tam dárek právě od Rituals . . .,  byla miniaturka sprchové pěny. Krásně voněla, a tělo po vykoupání s touto pěnou bylo krásně vyživené, hydratované a provoněné ( napíšu o sprchové pěně samostatný článek ).

No a proč jsem teda zavítala do té prodejny? Hodím Vám odkaz na co jsem se šla původně podívat
⇨ https://www.rituals.cz/gift-sets-m/sakura-relaxing-ritual-m/?gclid=CjwKCAjwnLjVBRAdEiwAKSGPIzuuJo85o-KB3HQzBAHGRM7Ko8huQewVtLEte6ersfCUhHEAIUQpARoCxlYQAvD_BwE

Jelikož miniaturka sprchové pěny je ze řady Sakura, tak jsem se šla podívat co všechno od této řady Rituals . . . nabízí. Je to tento set a samozřejmě je toho víc. Kdo Rituals . . . zná, tak ví, že má skvělé vonné svíčky nebo spíš svíčky velké jako kr*va :D, a to v této řadě mají také. Budu mít 27. Března narozeniny, a tak jsem se rozhodla, že bych to k narozeninám chtěla. Paní prodavačka byla moc příjemná, vše mi k této řadě Sakura řekla, vysvětlila a mě bylo blbé odejit jen tak s prázdnou. Nabídla mi ať si vyzkouším tento Scrub na ruce. Jak sami víte, tak počaší si s námi teď trochu nebo spíš více zahrává a pokožka a pleť dostává docela zabrat a já už byla v koncích jak s mých suchým obličejem, tak s mýma suchýma rukama, jakože brutálně suchýma, a paní mi doporučila tento Scrub.
Pokud jste byly některá z Vás v prodejnách Rituals . . . , tak jistě víte, že má prodejna to krásné umyvadlo ze dřeva :D.


Tento srcub má takový bílý složení s bílým pískem, který když zapracujete a vmasírujete do suchých rukou, pořádně, tak po umytí je máte krásně hladké, a takové olejové. Vaše ruce jsou během chviličky krásně vyživené a hydratované. Je skvělé, že po této aplikaci si nemusíte vůbec mazat ruce, neříkám nikdy :D, ale třeba na dalších pár hodin Vám ta hydratace krásně vydrží.

Za mě tedy rozhodně ano! Ráda si ho koupím znovu, protože jsem byla opravdu zoufalá a nevěděla co s těma rukama dělat, tohle mi vážně pomohlo.

Cena: Kupovala jsem to se slevou za 249 Kč.
Pokud ještě seženete časopis ELLE, je v tom miniaturka té sprchové pěny, jak jsem psala + 20% sleva na nákup v Rituals . . .
Množství: 70ml
Dostupnost: V prodejnách Rituals . . .
a na internetu ⇨ https://www.rituals.cz


Share:

Žádné komentáře:

Okomentovat