Jak stravuji svého syna Ondru

Krásný den Všem.

Venku nám svítí sluníčko, ale teplo teda rozhodně není, a tak jsem se rozhodla se s Vámi podělit o to, jak stravuji svého syna Ondru.Nebudu ze sebe dělat bůh ví jakou kuchařku, to opravdu nejsem. Mám ráda pohodlnost, takže ještě do nedávna jsem Ondrovi kupovala jídlo ve skleničkách, i dnes mám zásoby skleniček, když někam jedeme nebo se opravdu necítím na vyvařování. Zrovna pátek a sobota měl Ondra jídlo vařené a to domácí sekanou s bramborem (mimochodem se v brzké době můžete těšit na recept), ale dnes (neděle) jsem se probudila s náladou opravdu nic nedělání, a tak jsem využila skleničku.


Jelikož si uvědomuji jednu z věcí, a to, že už dlouho nebudu na rodičovské dovoleno, zachvilku budu pracovat a na nějaké vyvařování nebude čas, tak to bohužel doháním až teď. Když už vařím pro Ondru, vařím jak pro sebe, tak i pro ostatní. Ať je to táta (Ondry děda), přítel a další.

Jak se říká, dochutit se to dá vždy ještě na talíři. Když tedy vařím pro nás pro všechny, snažím se malinko solit a pokud možno nepepřit vůbec. Koření když dávám tak opravdu v malém množství. Při vaření pro malého se snažím, aby jídlo mělo v sobě co nejvíce zeleniny.O víkendu jsem Vám psala, že jsem vařila domácí sekanou. Snažila jsem se do ní dát trochu česneku a více mrkve a trochu soli a koření, když už dávám koření, zaměřuji se na bylinky :-).Jídlo ve skleničce kupuji vždy od Hami. Jsem s touto značkou spokojená a Ondrovi ze všechn chutná nejvíce.
Stojí skoro 50 Kč, ale když se trefím do akce, tak tesco při nákupu 10ks má 1ks za 27Kč, což se vyplatí.

Máte nějáké rády, kdy nejčastěji vaříte? Ráno nebo večer. Zamražujete nebo deláte toho akorát tak na porci pro malého ? Vaříte nebo máte stroj ?

Share:

Žádné komentáře:

Okomentovat